Karrier

Electra Alkalmazás támogató (2nd level)

Közzétéve: 2020.01.20

Amit kínálunk

Betekintést nyerhetsz a banki/pénzügyi folyamatokba, megismerhetsz komplex informatikai rendszereket
Nagy múltú, sikeres, piacvezető cégnél dolgozhatsz
Csapatmunkát, senior kollégák irányítása mellett
Hosszútávú munkavégzés
Friss levegő, zöld környezet Budapest II. kerületében
Családias hangulat
Versenyképes fizetés, vonzó juttatási csomag
Készenléti időre kiemelt bérezés

Feladatok

Electra rendszer üzemeltetésének támogatása bankok részére
Saját fejlesztésű elektronikus bankolás támogatása
Napi szintű kapcsolattartás bankok informatikai osztályaival
Electra rendszer oktatása a bankok informatikusainak
Funkcionális tesztelések, tesztforgatókönyvek előállítása, dokumentációk készítése
Fejlesztők munkájának segítése
Pénzügyi rendszerekből származó hibajelzések elemzése
Hibák detektálása, kategorizálása, reprodukálása
Ticketing rendszerek használata

Elvárások

Felsőfokú informatikai végzettség
Adatbázis kezelésben való jártasság
Windows ismeretek
Jó kommunikációs készség
Jó problémamegoldó képesség
Megbízhatóság és lelkiismeretes munkavégzés

Előny

Gyakorlat support tevékenységben
Analitikus gondolkodásmód
Banki ismeretek
Programkód olvasásban szerzett tapasztalat
UNIX, XML, kliens/szerver architektura ismerete
Elektronikus csatornák terén szerzett tapasztalat
Angol nyelvtudás

Egyéb információk

Friss diplomások jelentkezését is szívesen fogadjuk
Munkavégzés helye: Budapest II. kerület

Önéletrajz hozzáadása

Töltse fel önéletrajzát egyszerűen!

C++ fejlesztő (UNIX)

Versenyképes jövedelem
Hosszú távú munkalehetőség
Szakmai fejlődés
Rugalmas munkaidő
Vonzó juttatási csomag

Feladatok

Elektronikus banki rendszerek fejlesztésében való részvétel
Meglévő üzleti alkalmazások szerver oldalának fejlesztése, karbantartása
Új igényeknek megfelelően üzleti szoftvermegoldások fejlesztése.

Elvárások

Szakirányú egyetemi végzettség
C++ programozási nyelv alapos ismerete
UNIX felhasználói és programozói ismeretek
Angol középszintű nyelvismeret

Előny

XML alapú technológiák ismerete
UNIX script eszközök ismerete
Oracle, MQSeries ismeret
Önállóság, kreativitás, tanulási készség
Jó kommunikációs és együttműködő készség